Nasi nauczyciele z nagrodami starosty! - Powiat Słubicki

Mimo, że Dzień Edukacji Narodowej obchodzimy w poniedziałek, to już dziś starosta Leszek Bajon, przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza oraz wicestarosta Robert Włodek podziękowali naszym nauczycielom. A skoro to ich święto, nie mogło się obyć bez nagród starosty.

- Chciałbym, aby były one wyższe i odzwierciedlały wasze prawdziwe poświęcenie, jakie wykazujecie w waszej codziennej pracy - podkreślał L. Bajon, życząc swoim gościom wszystkiego, co najlepsze.
A oto nauczyciele na medal:
Zespół Szkół Technicznych: Stanisław Woronowicz, Alina Karpiak oraz Jerzy Wieczorek;
Zespół Szkół Licealnych: Maria Jaworska, Jolanta Góra oraz Barbara Druć;
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii: Jolanta Kawecka - Smalec oraz Monika Stegeman;
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy: Agnieszka Krawczyk, Marzena Guźniczak oraz Alicja Pietrzyk;
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego: Maria Skalniak, Małgorzata Kościńska oraz Agnieszka Gierszewska;
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna: Marzena Kwiek oraz Elżbieta Barszcz.

Raz jeszcze gratulujemy! Więcej zdjęć z uroczystości znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.