Nobel dla Polki i Dzień Edukacji w liceum, czyli podwójne świętowanie - Powiat Słubicki

Trudno chyba wybrać lepszy czas na obchodzenie Dnia Edukacji Narodowej niż dzień, w którym dowiadujemy się, że mamy kolejnego literackiego Nobla! Laureatką za 2018 rok została pisarka Olga Tokarczuk. Czas był na to najwyższy, gratulujemy!
Takie "wyczucie chwili" mieli nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Licealnych w Słubicach, którzy przygotowali akademię z okazji poniedziałkowego święta nauczycieli.

- Zarówno ja, jak i obecna tu pani sekretarz, kończyliśmy tę szkołę. Toteż nie wyobrażaliśmy sobie, że mogłoby nas tu nie być - mówił starosta Leszek Bajon, składając nauczycielom życzenia.
- Mam również nadzieję, że jest to ostatnia tego typu uroczystość w tym pomieszczeniu. Kolejne będą odbywać się już w nowej sali gimnastycznej, której budowa idzie zgodnie z planem - dodał starosta, czym wywołał ogromną radość wśród uczniów i nauczycieli.
Naszym licealistom gratulujemy występu artystycznego, a ich nauczycielom raz jeszcze życzymy wszystkiego, co najlepsze!