Akademia Małego Leśnika powróci za rok - Powiat Słubicki

Rodzinne grzybobranie, zwiedzanie Technikum Leśnego w Starościnie, nauka pielęgnowania drapieżnych ptaków, a nawet... kurs obsługi pilarki i zajęcia z judo! Tak wyglądało niedzielne podsumowanie tegorocznej, drugiej już edycji Akademii Małego Leśnika.

Dla wszystkich uczestników były pamiątkowe dyplomy i upominki od organizatorów. A byli nimi: Nadleśnictwo Rzepin, tutejsze Koło Regionalistów, Miejski Dom Kultury w Rzepinie oraz Technikum Leśne w Starościnie, przy wsparciu starosty Leszka Bajona.
- Dzięki Akademii lato było bardziej kolorowe! Zwiedzaliśmy okolicę pieszo i na rowerze, braliśmy udział w niezliczonych zabawach, no i wiele się nauczyliśmy. Nie możemy doczekać się kolejnej edycji! - śmiali się mali (i nie tylko) "absolwenci". Zatem do zobaczenia za rok!