Za nami kolejne posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego - Powiat Słubicki

O aktualnej sytuacji dotyczącej wścieklizny, a także o działaniach w zakresie zgłaszania zwierząt padłych oraz podejrzanych o zakażenie wirusem tej choroby rozmawiano dziś w starostwie, podczas kolejnego posiedzenia Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Spotkanie otworzył starosta Leszek Bajon.

Poruszono również kwestię zaopatrzenia w wodę pitną dla mieszkańców i zwierząt, z wykorzystaniem posiadanych zasobów, w razie wystąpienia sytuacji kryzysowych.