Karty na stół! Najważniejsza impreza brydżowa w województwie pod patronatem starosty - Powiat Słubicki

Przyjazna atmosfera, wartościowe nagrody i... cóż za emocje! Tak było wczoraj, podczas Memoriału Arcymistrza Zbyszka Halata, czyli Grand Prix Lubuskiego Związku Brydża Sportowego, zorganizowanego w słubickiej kawiarni „Pod Dębami”.

W karcianych zmaganiach wzięło udział blisko trzydzieści par z kilku województw. A oto złota trójka (a raczej szóstka):

• I miejsce: Paweł Marczak, Krzysztof Hajkowski,
  • II miejsce: Damian Mazurek, Sebastian Rawlik,
  • III miejsce: Bartosz Gajewski, Łukasz Wieczorek.

Wyłoniono także najlepszą parę z powiatu słubickiego – tytuł ten powędrował do Andrzeja Niziałka i Stanisława Tokarskiego. Mistrzostwa swoim patronatem objął oraz dofinansował m.in. starosta Leszek Bajon, który wręczał zawodnikom nagrody i puchary.

Raz jeszcze wszystkim gratulujemy i zapraszamy do galerii, którą znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.