Nasi seniorzy poczuli już nadchodzące święta! - Powiat Słubicki

Przepyszne, wielkanocne wypieki, wyśmienity, wielkanocny żurek, a także świąteczny klimat i tradycyjna gościnność - na pensjonariuszy Dziennego Domu Senior+ zawsze można liczyć! Nasi seniorzy zaprosili dzisiaj starostę Leszka Bajona i wicestarostę Roberta Włodka na przedświąteczne spotkanie.

- Podczas świąt najważniejsza jest rodzina. A wy, tutaj, tworzycie iście rodzinną atmosferę, dzięki której Wielkanoc jest tym, czym powinna być – mówił starosta, składając życzenia i wręczając wszystkim słodkie upominki.

Dziękujemy za zaproszenie i... raz jeszcze wesołych świąt!