Chcecie mieć piękną palmę wielkanocną? Odwiedźcie naszych seniorów! - Powiat Słubicki

- Dopiero pierwszy dzień naszego kiermaszu, a już poszło tyle sztuk! - nie kryli radości seniorzy z Dziennego Domu Senior+, którzy własnoręcznie wykonali wielkanocne palmy, a teraz sprzedają je na kiermaszu, w holu przychodni.

Te świąteczne cuda można kupić jeszcze jutro, do godz. 12.00. Dziś zrobili to m.in. marszałek województwa lubuskiego Marcin Jabłoński i starosta Leszek Bajon. - Wyglądają sto razy lepiej i są o wiele piękniejsze, niż te ze sklepu - ocenili.

Pieniądze zebrane ze sprzedaży palm zostaną przekazane na bieżące potrzeby mieszkańców Domu. Zapraszamy!