To już pewne. Droga z Ośna Lubuskiego do Sienna idzie do remontu! - Powiat Słubicki

Fatalny stan drogi z Ośna Lubuskiego do Sienna już od dawna przyprawiał kierowców o ból głowy. Na szczęście wkrótce to się zmieni - to za sprawą ponad 7,5 mln złotych dofinansowania, które powiat słubicki pozyskał w ramach Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych.

Podziękowania należą się także burmistrzowi Ośna Lubuskiego Stanisławowi Kozłowskiemu i gminie Ośno Lubuskie, która dołoży do tej inwestycji 200 tysięcy złotych.

Zmodernizowany zostanie ponadczteroipółkilometrowy odcinek sfatygowanej drogi między Ośnem Lubuskim a Siennem. Dziś starosta Leszek Bajon spotkał się z burmistrzem Stanisławem Kozłowskim przy wjeździe do Sienna, by podpisać z nim odpowiednią umowę. Nie zabrakło radnych: Józefa Apanowicza, Krzysztofa Bohuszki i Bogdana Hajkowicza.

Wkrótce będzie ogłoszony przetarg, a prace ruszą po wyłonieniu wykonawcy. Trzymamy kciuki za ich powodzenie!