Czas podsumowań - ostatnia sesja Rady Powiatu tej kadencji za nami - Powiat Słubicki

Ten dzień musiał nadejść – powoli dobiega końca kolejna kadencja samorządu powiatowego, a dziś radni spotkali się na ostatniej, 62. sesji Rady Powiatu.

Podsumowano minione lata. Nie mogło zabraknąć podziękowań: dla mieszkańców, pracowników starostwa, a także tych wzajemnych – za współpracę i za to wszystko, co udało się zrobić na rzecz powiatu w kończącej się kadencji. Również i my dziękujemy, życząc wszelkiej pomyślności!