There is no translation available.
Kolorowe dmuchańce, wata cukrowa, popcorn, warkoczyki, malowanie twarzy, potrawy z grilla, słodkości, konkursy… uf, doprawdy nie sposób wymienić wszystkich atrakcji, jakie czekały dziś na dzieciaki ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.
To wszystko dzięki, działającemu przy ośrodku, stowarzyszeniu „Parasol”, które na jednym z boisk SOSiR-u przygotowało dla swoich podopiecznych fantastyczną zabawę z okazji wczorajszego Dnia Dziecka.
Nie mogło obyć się bez życzeń dla najmłodszych - złożył je starosta Leszek Bajon wraz z dyrektorką Alicją Pietrzyk. Przyłączamy się!
Więcej zdjęć z zabawy znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.


