Tutaj każdy znalazł coś dla siebie - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Kolorowe dmuchańce, wata cukrowa, popcorn, warkoczyki, malowanie twarzy, potrawy z grilla, słodkości, konkursy… uf, doprawdy nie sposób wymienić wszystkich atrakcji, jakie czekały dziś na dzieciaki ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

To wszystko dzięki, działającemu przy ośrodku, stowarzyszeniu „Parasol”, które na jednym z boisk SOSiR-u przygotowało dla swoich podopiecznych fantastyczną zabawę z okazji wczorajszego Dnia Dziecka.

Nie mogło obyć się bez życzeń dla najmłodszych - złożył je starosta Leszek Bajon wraz z dyrektorką Alicją Pietrzyk. Przyłączamy się!

Więcej zdjęć z zabawy znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Share