There is no translation available.
O ubiegłorocznej działalności Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu „Pro Europa Viadrina”, jak i planach na najbliższe miesiące, rozmawiał dziś starosta Leszek Bajon (będący również szefem Komisji Rewizyjnej stowarzyszenia) wraz z Krzysztofem Szydłakiem, dyrektorem biura „Pro Europy Viadriny”.
Nie zabrakło głównej księgowej stowarzyszenia Aleksandry Chudzik oraz członka Komisji Rewizyjnej, a zarazem wójta Górzycy, Tomasza Stupienki. - Omówiliśmy przedsięwzięcia, działania, a także projekty, realizowane w zeszłym roku. A to wszystko głównie przez pryzmat finansów – mówił starosta. Dziękujemy za wizytę!

