Jaki był ubiegły rok dla "Pro Europy Viadriny"? - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

O ubiegłorocznej działalności Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu „Pro Europa Viadrina”, jak i planach na najbliższe miesiące, rozmawiał dziś starosta Leszek Bajon (będący również szefem Komisji Rewizyjnej stowarzyszenia) wraz z Krzysztofem Szydłakiem, dyrektorem biura „Pro Europy Viadriny”.

Nie zabrakło głównej księgowej stowarzyszenia Aleksandry Chudzik oraz członka Komisji Rewizyjnej, a zarazem wójta Górzycy, Tomasza Stupienki. - Omówiliśmy przedsięwzięcia, działania, a także projekty, realizowane w zeszłym roku. A to wszystko głównie przez pryzmat finansów – mówił starosta. Dziękujemy za wizytę!

Udostępnij