There is no translation available.
Tego jeszcze nie było - przed nami pierwsze takie zmagania w powiecie! Chodzi o Mistrzostwa Szkół Średnich w Palanta o Puchar Starosty Słubickiego, które odbędą się 9 czerwca na boiskach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Oficjalne otwarcie turnieju przewidziano na 9:00, zaś pół godziny później rozpoczną się mecze.
W imieniu starosty Leszka Bajona oraz organizatora, którym jest Klub Palantowy Piekło Słubice, serdecznie zapraszamy do zapisów oraz kibicowania!
Kontakt do organizatorów oraz zgłoszenia:
- Mirosław Dębiec - tel. 693 215 605
- Arkadiusz Tomczyk - tel. 691 541 887
Mistrzostwa dofinansowano z budżetu powiatu słubickiego, w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2026 roku.


