Młodzi palanciści powalczą o puchar starosty - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Tego jeszcze nie było - przed nami pierwsze takie zmagania w powiecie! Chodzi o Mistrzostwa Szkół Średnich w Palanta o Puchar Starosty Słubickiego, które odbędą się 9 czerwca na boiskach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Oficjalne otwarcie turnieju przewidziano na 9:00, zaś pół godziny później rozpoczną się mecze.

W imieniu starosty Leszka Bajona oraz organizatora, którym jest Klub Palantowy Piekło Słubice, serdecznie zapraszamy do zapisów oraz kibicowania!

Kontakt do organizatorów oraz zgłoszenia:

  • Mirosław Dębiec - tel. 693 215 605
  • Arkadiusz Tomczyk - tel. 691 541 887

Mistrzostwa dofinansowano z budżetu powiatu słubickiego, w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2026 roku.

Udostępnij