Dzień Diabetyka pod patronatem starosty - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

"Mówimy głośno o cukrzycy" - trudno o lepsze hasło dla poświęconego tej chorobie dnia informacyjnego, który zorganizowano wczoraj w Urzędzie Marszałkowskim.

Spotkania z diabetologami, dietetykami, psychologami oraz innymi specjalistami wspierającymi chorych na cukrzycę – to tylko niektóre punkty bogatego programu.

Nie mogło tu zabraknąć członków słubickiego oddziału miejsko-powiatowego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, koła miejsko-gminnego PSD w Cybince, a także koła terenowego PSD w Rzepinie, zaś dzisiejszy wyjazd do Zielonej Góry (na wniosek słubickiego oddziału) objął swoim patronatem i dofinansował starosta Leszek Bajon.

Udostępnij